RAS HR

RAS HRRotor RAS HR jest rotorem o dużej wytrzymałości, zaprojektowanym do obracania dużych anten satelitarnych, dostarczanym wraz z elektronicznym modułem sterującym. Rotor został zaprojektowany w taki sposób, że możliwy jest montaż “rura w rurze”, lub na opcjonalnej płycie adaptacyjnej, przystosowanej do konwencjonalnego montażu w konfiguracji wieży. Może być również montowany poza obrębem wieży, na maszcie, lub montowany na ścianie.


Dane Techniczne

Parametr Wartość
Moment obrotowy: 1800
Moment obrotowy – 24V: 3240
Moment hamujący: 14000
Obciążenie pionowe: 550lbs
Rodzaj przekładni: Podwójny ślimak
Obudowa: Stal malowana – proszkowa
Przekładnia: Stal malowana – proszkowa
Podstawa: Stal malowana – proszkowa
Całkowita przekładnia: 4950 / 1
Typ enkodera: Magnetyczny 32 impulsowy
Dokładność obrotu: 0.1° / 0.1°
Zakres pracy: 360° +/- 180°
Czas obrotu o 360°: 90 sek.
Czas obrotu o 360° – 24V: 45 sek.
Napięcie zasilania silnika: 12 Vdc
Temeratura pracy: -20° / +50°
Ciężar rotora: 19 Kg

Sterowniki

MD-01
01 MD-01 jest elektronicznym sterownikiem do obracania rotorów. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym pozwalającym na różne kombinacje ustawień pracy. Do sterownika mogą być podłączane rotory pojedyncze (np. dwa rotory Azymut) lub podwójne (jeden rotor Azymut / Elewacja). Podstawowy układ zapewnia prace z silnikami prądu stałego.
MD-02
01 MD-02 jest elektronicznym sterownikiem do obracania rotorów. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym pozwalającym na różne kombinacje ustawień pracy. Do sterownika mogą być podłączane rotory pojedyncze (np. dwa rotory Azymut) lub podwójne (jeden rotor Azymut / Elewacja). Podstawowy układ zapewnia prace z silnikami prądu stałego.

Porównanie